Locații de strângere a semnăturilor, 18 octombrie 2020

locatii.jpeg

Ioan Nelutu Cioara România Alba Abrud 40746245845
Iancu Mihai România Alba Abrud 40759068249
Laura Coroja România Alba Aiud 40761630915
Florin Cozac România Alba Alba Iulia 40745194276
Mirela Elena Fechete România Alba Alba Iulia 40757099361
Blaj Iulian, Daniel Marin România Alba Alba Iulia - Bulevardul Transilvaniei 0728 122 935
Familia Opruță România Alba Alba Iulia - Catedrala Reîntregirii 0765 257 840
Carmen Stoian România Alba Benic, Galda de Jos 40737603412
Maria Jeflea România Alba Bistra 40740939594
Orbulescu Liliana România Alba Brăzești 0737 556 073
Jurj Ovidiu Nicolae România Alba Câmpeni 40757980777
Lazar Corina România Alba Comuna Unirea - În fața primăriei 0746 658 203
Emilia Carmen Stan România Alba Coșlariu 40752866061
Vasilepetru Anca România Alba Cugir 40756885271
Michael Hantzi România Alba Cugir,str Vasile Alecsandri 40722597506
Flavius Ieluna România Alba Nadab 40770810552
Gina Trif România Alba Ocna Mureș 40754087426
Vali Geana România Alba Ocna Mureș 40743701176
Maria Chelariu România Alba Pianu de Sus 40758963289
Familia Ardelean România Alba Poiana Ampoiului 0765 257 840
Alina Elena Corches România Alba Roșia Montană 40746652886
Valentina Maria Dragusanu România Alba Sard 40745570556
Stoian Carmen România Alba Sat Benic 0737 603 412
Anca Topîrcean, Raluca Mărginean România Alba Sebeș, Sediu AUR 40727735622
Costică Muntean România Alba Sebeș,str Surianu 40743474394
Echipa AUR Șpring România Alba Șpring 0720 220 477
Trîmbițaș Vasile Iacob România Alba Teiuș 0745 573 223
Ovidiu Verza România Alba Valea Lungă 40785129539
Ioana Maria Carneala România Alba Vingard 40753943196
Adrian Apolzan România Alba Vințu de Jos 40726922535
Cristian Mihut România Arad Aldești 40740508412
Emil România Arad Arad 040754 528 515
Florin Cismas România Arad Arad 40771003872
Valerian Ardelean România Arad Arad 40724450235
Tomta Adrian România Arad Arad 0787 729 123
Bucerzan Aurelia România Arad Arad 0756 647 801
Roly România Arad Arad 0770 696 324
Mihai-Cosmin Pascariu România Arad Arad 0720 647 622
Coptil Florin România Arad Arad Cocorilor 40752807676
Ardelean Valerian România Arad Arad - Gradiste 0 724450235
Tatiana Pitilec România Arad Arad - Vladimirescu 40746093134
Calinescu Florian România Arad Arad - Zona Vlaicu 40757309383
Bozintan Dana România Arad Arad -Dacilor 0740 306 516
Dorina Girda România Arad Arad centru/ piata Avram Iancu 40744143323
Iakus Zoltan România Arad Arad- UTA, sau centru 40749620353
Crina Horhat România Arad Archiș 0786 322 332
Gicutzu Daria România Arad Bârzava 40771314663
Morar Mihai România Arad Cermei 0746 354 112
Luci Trif România Arad Covasant 40743352172
Claudiu Mates România Arad Covăsinț 40747580169
Eleonora Sbircea România Arad Halmagiu 40741142878
Lucian Petran, Bota Silviu, Firuț Leon România Arad Ineu 40746354112
Gheorghe Rad România Arad Ineu - centru 40756840362
Elena Cristea România Arad Livada 40745307088
Florin Florin Covaciu România Arad Misca 40762890055
Marian Alexandru România Arad Păuliș 40743492185
Rebeca Tersanszki România Arad Sat Ghioroc 0740 237 826
Awwr Costi România Arad sat Sanmartin 40744268585
Petre Marian Iancu România Arad Sat Vladimirescu 40730061500
Cișmaș Pavel România Arad Săleuș 0746 354 112
Alexuță Daniel România Arad Sânpetru German, Secusigiu 0758 551 507
Bunaciu Mircea România Arad Sicula 0746 354 112
Mîndruț Dan România Arad Vinga 0743 896 245
Bobotan Maricica Ioan România Arad Vladimirescu 40745323015
Dragoș Samoilă România Argeş Boteni 40749394967
Mihaella Claudia România Argeș Bradu 40757138442
Alin Alin România Argeș Călinescu 40765756388
Anca Cosa România Argeș Câmpulung 0724 317 324
Marian Costescu Stanica România Argeș Câmpulung Muscel 40774506373
Gabi Musetescu România Argeș Câmpulung Muscel 40744579777
Toma Florica România Argeș Costești 40732206402
Iuliana România Argeș Costești 0775 587 332
Narcys Narcys România Argeș Curtea de Argeș 40753342338
Mariana Simoiu România Argeș Curtea de Argeș 40727679419
Nuţu Anghel România Argeș Curtea de Argeș 40740323736
Băjenaru Andrei România Argeș Curtea de Argeș 0741 787 771
Volosanca Ovidiu România Argeș Domnești 0758 186 957
Popescu Tibi România Argeș Lunca Corbului 40787683234
Magda Sima România Argeș Mioveni 0725 867 337
Marinela Ceausu România Argeș Mioveni 40740629585
Matita Dumitru România Argeș Morărești 0721 016 864
Ionescu Marin Minel România Argeș Pitești 0726 634 000
Badea Gabriela România Argeș Pitești 0724 909 721
Velcescu Ion România Argeș Pitești 0720 089 964
Dan Iulian România Argeș Pitești,Pitesti Centru 40740584020
Nicu Ristea România Argeș Pitești,Pitesti Centru 40764468494
Sorin Turcu România Argeș Pitești,Pitesti Centru 40769986538
Filofteia Manole România Argeș Sălătrucu 40729808292
Mariana Floroiu România Argeș Topoloveni 40747177362

 

Ika Palea România Bacău Bacău 40741085217
Apetri Dorin România Bacău Bacău 0741 790 259
Ciprian România Bacău Bacău 44 7990 662428
Măciucă Maria România Bacău Bacău - Centru 0742 907 475
Gabriela Iasilcovschi România Bacău Bacău, Centru 40752958587
Ionel Ghinea România Bacău Bârsănești 40755396687
Costi Ionela România Bacău Buhuşi 40749663071
Razvan Constantin România Bacău Buhuși 40751430381
Cuptor Ana România Bacău Buhuși 40741795594
Oprea Camil Laurean România Bacău Buhuși 0758 593 586
Gabriela Celmare România Bacău Cireșoaia 40749249343
Eusebiu Herea România Bacău Comănești 40759608266
Boisteanu Elena România Bacău Dărmănești, Sat Boiștea 39 349 716 1330
Ilie Florin România Bacău Horgești , Sat Racatau 0731 083 434
Valy Pricopi România Bacău Moinești 40724432851
Gyna Gyna România Bacău Moinești 40751609456
Cristina Ciochina România Bacău Onești 40773784942
Vasilica Manolache România Bacău Onești 40751556000
Florea Constantin România Bacău Plopana, Sat Rusenii Răzeși 0742 582 016
Patrik Rusu România Bacău Târgu Ocna 40755693083
Cristi Cristinel România Bacău Ungureni 40755560232
Ghita Ardelean România Bihor Beiuş 40775383702
Varga Iosif România Bihor Beiuș 40758665982
Ika Vio România Bihor Beiuș 40743649663
Nicu Bot România Bihor Bratca 40771113759
Hanga Romeo Sergiu România Bihor Brusturi 0747 316 482
Pantea Alin Florin România Bihor Comuna Drăgănești, Sat Mizies 0774 669 621
Sărac Pavel Teodor România Bihor Comuna Olcea, Sat Călacea 0771 177 884
Sarolta Kiss România Bihor Curtuișeni 40763289799
Eva Kiss România Bihor Curtuișeni 40774468827
Matei Gabriel România Bihor Curtuişeni 0740 016 777
Mircea Chiș România Bihor Marghita 40748143830
Alin Pantea România Bihor Mizieș 40774669621
Corina Frent România Bihor Oradea 40770907651
Laszlo Csaba România Bihor Oradea 40741684522
Yoana Hanga România Bihor Oradea 40747862707
Marius România Bihor Oradea 0770 349 987
Groza Radu România Bihor Păgaia 40744266013
Marius Popovici România Bihor Popești 40764662938
Milan Beidac România Bihor Salonta 40784853594
Ciprian Paşca România Bihor Salonta 40748858176
Laviniu România Bihor Salonta 0756 395 523
Pintea Vasile România Bihor Salonta 0745 646 797
Marc Burta România Bihor Ștei 40770233165
Marian România Bihor Ștei 40755733349

 

Catalin Ivanof România Botosani Botosani
0744 235 107
Natasa Marin România Botoșani Botoșani 40744633789
Mariana Crainiciuc România Botoșani Botoșani 40738551718
Liviu Cojocariu România Botoșani Concești 40748488172
Viorel Iuriet România Botoșani Corni 40740881952
Gramescu Brandusa România Botoșani Dorohoi 40772261681
Maria Grigoraș România Botoșani Dorohoi 40741555385
Iulian Roman România Botoșani Drăgușeni 40742923348
Maria Hrapciuc România Botoșani Hlipiceni 40748615106
Paval Alexandru România Botoșani Leorda 40746373944
Cristian Coroblea România Botoșani Roma 40756870325
Iancu Ciprian România Botoșani Românești 0761 914 671
Romanica Larisa Turbane Asroma România Botoșani sat Hilișeu-Crișan, com Hilișeu-Horia 40758841794
Emanuel Beldea România Botoșani sat Roșiori, com. Răchiți 40743894158
Mihai Dubină România Botoșani sat. Sadoveni, com. Manoleasa 40740263981
Daniel Calugareanu România Botoșani Unteni 40744375410
Constantin Raul România Botoșani Vorniceni 40771529874
  România Botoșani Hudesti 40743485471
Sava Ilie România Botoșani Vorona 40785994290

 

Viorel Lacatus România Bistrița Năsăud Beclean 40754862122
Ioana Ioana Ionuta România Bistrița Năsăud Bistrița 40762639280
Roxana Alexandra Blahueanu România Bistrița Năsăud Bistrița 40787637984
Laura Seserman România Bistrița-Năsăud Bistrița 0746 737 160
Filipoi Victor, Tony Moisilda România Bistrița-Năsăud Bistrița 0727 334 995,0784 668 954
Seretan Nicolae România Bistrița-Năsăud Bistrița Bârgăului 0748 595 653
Lup Nicolae România Bistrița-Năsăud Cersa 0263 360 376
Cotu Ciprian România Bistrița-Năsăud Dumitra 0787 533 620
Mihai Ileni România Bistrița-Năsăud Feldru 40768374095
Marcelino Marcelino România Bistrița-Năsăud Lunca Ilvei 40751480952
Gusti Lluca România Bistrița Măgura Ilvei 40741610873
Augustin Vasile-Gabriel România Bistrița Năsăud Năsăud 40765990541
Gicu Jarda România Bistrița-Năsăud Parva 40767604553
Florentina Danci România Bistrița-Năsăud Piatra 40786985448
Lup Smaranda România Bistrița-Năsăud Rebrișoara 0745 392 489
Bodea Eugenia România Bistrița-Năsăud Rodna 0765 388 815
Albu Laura România Bistrița-Năsăud Sângeorz Băi 40743582741
Mychael Chings România Bistrița-Năsăud Sângeorz-Băi 40744874510
Radu Păun România Bistrița-Năsăud Sângeorz-Băi 0758 466 466
Vio Si Alexandra România Bistrița Năsăud Șanț 40726544049
Moisil Anton Florin România Bistrița-Năsăud Șanț 0784 668 954
Scuturici Valeriu România Bistrița-Năsăud Telciu 0768 405 557
Livia Curea România Bistrița-Năsăud Valea Bârgăului 40758643791
Lenuta Singeorzan România Bistrița-Năsăud Valea Someșului 40787255147
Mihai Krisan România Bistrița-Năsăud Vermeș 40754464528
Florin Lacatuş România Bistrița-Năsăud Viile Tecii 40757717956
Catalin Ivanof România Botosani Botosani
0744 235 107
Natasa Marin România Botoșani Botoșani 40744633789
Mariana Crainiciuc România Botoșani Botoșani 40738551718
Liviu Cojocariu România Botoșani Concești 40748488172
Viorel Iuriet România Botoșani Corni 40740881952
Gramescu Brandusa România Botoșani Dorohoi 40772261681
Maria Grigoraș România Botoșani Dorohoi 40741555385
Iulian Roman România Botoșani Drăgușeni 40742923348
Maria Hrapciuc România Botoșani Hlipiceni 40748615106
  România Botoșani Hudesti 40743485471
Paval Alexandru România Botoșani Leorda 40746373944
Cristian Coroblea România Botoșani Roma 40756870325
Iancu Ciprian România Botoșani Românești 0761 914 671
Romanica Larisa Turbane Asroma România Botoșani sat Hilișeu-Crișan, com Hilișeu-Horia 40758841794
Emanuel Beldea România Botoșani sat Roșiori, com. Răchiți 40743894158
Mihai Dubină România Botoșani sat. Sadoveni, com. Manoleasa 40740263981
Daniel Calugareanu România Botoșani Unteni 40744375410
Constantin Raul România Botoșani Vorniceni 40771529874
Sava Ilie România Botoșani Vorona 40785994290
Juchi Florin România Brașov Bran,lângă castel 40752884036
Mălinici Gheorghe România Brașov Brașov 0724 318 880
Banciu Olimpiu România Brașov Brașov - Avantgarden Bartolomeu 0723 235 636
Caraus Andrei România Brașov Brașov - Cartier Racadau 0757 612 098/0769 034 066
Dna Irimescu România Brașov Brașov - Coresi Mall 0733 108 328
Tudorel Mănăilă România Brașov Brașov, Centru 40758734205
Balaceanu Cuta România Brașov Brașov, Piața Sfatului 40734895366
Delia Grecu România Brașov Brașov, Piața Sfatului. 40722634743
Dumitran Mihaela România Brașov Brașov, Răcădău, Parcul Trandafirilor 40748750788
Valerica Bularca România Brașov Brașov, Răcădău, Parcul Trandafirilor 40770543057
Anuta Marin România Brașov Brașov, Zono Florilor 40762959733
Emil România Brașov Cața 0737 228 002
Staicu Dragoș Nicolae România Brașov Cața 0748 789 531
Loredana Deac România Brașov Codlea 0753 409 339
Alina Olariu România Brașov Făgăraș 393203868704
Borta Raluca România Brașov Făgăraș,Promenada 0720 303 436
Claudiu Gabriel Sovaila România Brașov Ghimbav,Sala Sportului, 40759528745
Liviu Chirita România Brașov Râșnov 40757404194
Constantin Stinga România Brașov Râșnov 40770285967
Borcșa Dionisie România Brașov Râșnov 0726 717 297
Baciu Viorica România Brașov Zărnești 40758271770

 

Kazimir România București Sector 1 ,Herăstrău, Intrare Statuie 0721 954 286
Andrei Iulian România București sector 1 Cartier Aviatiei Baneasa 40765833313
Constantin Cristina România București sector 1, Arcul de Triunf 40722550060
Victor Albu România București sector 1, Bucurestii Noi ,Piata 16 februarie 40721756126
Lumina Sunshine România București sector 2 40729619060
Culai Condurache România București sector 2 ,Colentina. 40724865206
Carmen Rodica Tifigiu România București sector 2,metrou Iancului 40799395130
Tatiana Neagu România București sector 2,metrou Iancului 40765287828
Ciobanu Sorina România București Sector 3 0724 869 517
Cristi Costandachi România București Sector 3 - Park Lake 0770 974 195
Andries Constantin Marius România București sector 3 , Trapezul Piata 40754395852
Andries Constantin Marius România București SECTOR 3, REPUBLICA 40754395852
Elena Tansanu România București sector 3,metrou Mihai Bravo Vitan 40760868533
Mihăilă Daniel România București Sector 4 0770 566 866
Ionel Strâmbeanu România București Sector 4 Oraselul Copiilor 40768490294
Mariana Vlad România Bucureşti Sector 4 str Geovani Vocaciu 40771098034
Ciprian Ghiță România București sector 4, Eroii Revolutiei 40722501534
Bratu Viorel România București sector 5 40768399336
Aura România București Sector 5 ,BCR Unirea 0764 242 415
Ramon Dorin România București sector 5 sos Slexandriei 2023 40763998835
Ciprian Ciubuc România București sector 5, BCR - Cap de linie 32, Unirii 0729 286 655
Dan Spt România București Sector 5, Piata Rahova 40766410516
Costache Aureliana România București sector 5,BCR Unirea 40764242415
Ion Coman România București sector 5,D rumul Gazarului. 40724578089
Dogaru Marius Sorin România București Sector 5,Drumul Taberei 0724 464 650
Erika Nicolescu România București Sector 6 40769685557
Marius Romario România Bucureşti sector 6 , Occina Mare 40724464650
Sorle Costel Sorlescu România București Sector 6 ,Giulesti Sarbi crangasi 40743243888
Luminita Iordache România București sector 6 Crangasi 40761713262
JoonKingu Europeanu România Bucureşti Sector 6, Militari 40736539693
Pristavescu Dumitra România București sector 6, Militari rezervelor, 40745029198
Razvan Damian România Bucureşti sector 6,Valea Argesului 40721112307
Pîrvu Aurica România București   0766 639 643
Florin Simion România Buzău Beceni 40765901611
Ionuț Gabriel România Buzău Bozioru 40725128227
Viorel Stroe România Buzău Buzău 40760754773
Adrian Tudorancea România Buzău Buzău 40744830101
Florin Bonea România Buzău Buzău - Piața Dacia 40744141174
Daniel Bogean România Buzău Buzău - Piața Dorobanți 40772085581
Cătălin Roșu România Buzău Buzău - Piața Mare 40741964904
Boariu Calin-Adorian România Buzău Buzău, Strada Crâng 40770428170
Bogdan România Buzău Buzău, Kaufland Micro 3 40 771 186 081
Săndel Stângă România Buzău CA Rosetti 40755903795
Razvan Nica România Buzău Calvini 40758749692
Micle Adriana România Buzău Capatinesti .0765 445 277
Victor Toma România Buzău Căldarușanca 40722217991
Mioara Pirvu România Buzău Cislău 40766232998
Alexe Valentin Adrian România Buzău Costești, Sat Budișteni 0759 989 345, 0726 022 465
Maria Nichita România Buzău Gherăseni 40734201635
Cezarina Trandafir România Buzău Glodeanu Sărat 40762664927
Vasile Gabi România Buzău Grebănu 0783 274 205
Dana Petre România Buzău Gura Teghii 0743 527 966
Chelmus Mihai România Buzău Mărăcineni 40747827919
Cami B Camelia România Buzău Mărăcineni 40758334156
Dana România Buzău Mărunțișu, Calvin 40743527966
Maria Marusica România Buzău Nehoiu 40785381946
Bogdan România Buzău Pănătău 40771186081
Dana Maria Petre România Buzău Pătârlagele 40743527966
Bogdan Nenny România Buzău Pătârlagele 40771186081
Victor Mac România Buzău Pietroasele 40748050806
Gavrila Florin România Buzău Pîrscov 32492496394
Ionut Daniel România Buzău Pogoane 40785825143
Rodica Barac România Buzău Pogoanele 40771633441
Gabriel Stancu România Buzău Râmnicu Sărat 40768057575
Cristinel Iordachioiu România Buzău Râmnicu Sărat 40730989128
Potirniche Dorinel România Buzău Râmnicu Sărat 40769606145
Ionut Rms România Buzău Râmnicu Sărat 40736170505
Banciu Iulian România Buzău Râmnicu Sărat 0766 888 333
Sandu Alexandru România Buzău sat Budișteni 40745483396
Dumitru Jangaliu România Buzău Scutelnici 40769752525
Maria Mariana România Buzău Tisău 40762157597
George Preda România Buzău    
George Untea România Buzău Valea Slănicului, Mihăilești, Bisoca Lopătari 40785436062

 

Aman Letiția România Caraș-Severin Bocșa 0771 776 015
Ion Petcu România Caraș-Severin Caransebeș 40763299546
Ursu Alex România Caraș-Severin Caransebeș - Cartier Pipirig 0734 467 574
Gai Cristian România Caraș-Severin Caransebeș - Catedrală 0726 883 321
Țundrea Ilie România Caraș-Severin Coronin 0729 361 287
Putigane Daniel România Caraș-Severin Dalboșeț - Terasă 0761 147 062
Iosif Sută România Caraș Severin Eftimie Murgu - Magazin propriu 0768 923 159
Pălean Ion România Caraș-Severin Fârliug 0733 732 145
Elena Ștefan România Caraș-Severin Ghertenis 0779 808 579
Gosa Pavel România Caraș-Severin Lăpușnicul Mare 0787 600 318
Enache Șoșoi România Caraș-Severin Mehadia 0722 795 045
Daniel Botez România Caras Severin Oravița 40765290610
Sandu Silviu România Caraș-Severin Oravița - Zona gării 0771 468 655
Flavia Rodica Mutascu România Caraș-Severin Oțelu Roșu 0787 880 015
Andreea Deea Deea România Caraș-Severin Reșița 40729240230
Ovidiu Predescu România Caraș-Severin Reșița 40731089671
Marian Dimian România Caraș-Severin Reșița 0769 427 811
Mitroi Corina România Caraș Severin Reșița - Centru 0731 607 206
Boncila Darius România Caraș Severin Reșița - Centru, Terasa Tzompy 0772 269 062
Țăranu Pavel România Caraș-Severin Reșița - Parcul Siderurgistului 0760 503 821
Strambeanu Alexandru România Caraș Severin Reșița - Parcul Tricolorul 0774 456 641
Beg Dan România Caraș-Severin Scăiuș 0728 765 265
Titiriga Ciprian România Caraș-Severin Turnu Ruieni - Barul din centru 0764 470 019
Steluta Maria România Caraș Severin Vremes 40757862419

 

Mocanu Gheorghe România Călărași Călărași 40722462923
Victor Mustatea România Călărași Călărași 40730852603
Săndulescu Florian România Călărași Călărași 40738671184
Adrian Oancea România Călărași Călărași - Liceul Agricol 40729052703
Gheorghe Matescu România Călărași Călărași - Liceul Agricol 40731249947
Dumitru Nicolae România Călărași Călărași -Liceul Agricol 40745112265
Mihail Calin România Călărași Chiselet 40761094378
Pintiri Emanuel România Calarasi Comuna Dragalina 40770443414
Chirică Ungureanu Cristina România Călărași Dragalina - Sediul org. locale, str.gării nr.100 0727 757 983
Lazar Ana România Călărași Drajna Nouă 40736033097
Stefan Victor România Călărași Drăgălina 40736914061
Maria Anghel România Călărași Lupșanu 40771519403
Maria Dumitru România Călărași Oltenița 40774431614
Cidu Ionel România Călărași Răzvani 40734298857
Bogatu Cosmin România Călărași Rdovanu 40727411833
Barbu Nicolae România Călărași Săndulița 40769055671

 

Crișan Stelian-Ioan România Cluj Tureni 0740 882 470
Varga Viorel România Cluj Aghires 0757 803 666
Minerva Mirela Pop România Cluj Apahida 0753 739 337
Cristian Pipas România Cluj Baciu 40757098868
Suhan Ciprian-Rareș România Cluj Baciu 0754 769 318
Lup Nicolaie-Marius România Cluj Bologa 0739 683 751
Muresan Cotizo-Eugen România Cluj Campia Turzii 0773 372 052
Tomos Marius România Cluj Capusu Mare 0741 949 528; 0756 649 838
Cristea Sanja România Cluj Catina 7474249063
Molnar Cristian-Sandu România Cluj Chinteni 0734 311 180
Opriș Daniel România Cluj Ciurila 742023520
Nicu Rosu România Cluj Cluj -Napoca ,Centru 40726267829
Marginean Natalia România Cluj Cluj -Napoca, Piata Unirii 40751599462
Radu Bota România Cluj Napoca Cluj Napoca 40740184766
Lup Nicoleta România Cluj Cluj Napoca, Eroilor Clopot 752030212
Livia Vitca România Cluj Cluj-Napoca 40757272724
Roșca-Neacșu Simona Teodora România Cluj Cluj-Napoca 0727 808 368
Coleșa Ramona România Cluj Cluj-Napoca 0742 948 881
Maris Florin România Cluj Cluj-Napoca 0759 549 974
Ica Sacalean România Cluj Cluj-Napoca ,Centru 40753754380
Adi Vlașin România Cluj Cluj-Napoca, centru la statuie 40748459954
Crețu Daniela România Cluj Cluj-Napoca, Mihai Viteazu 0751 628 101
Ioan Flaviu Zoldi România Cluj Cluj, Piata Marasti 40754636108
Nina Ciloci România Cluj com. Floresti 40757470932
Alex Ttoxicomanu România Cluj com. Iclod 40743223438
Maria Maris România Cluj com.Florești 40745471591
Codruta Boca România Cluj comuna Poiana 40759870016
Botos Alexandru Emil România Cluj Copaceni 0744 710 288
Țar Ioan-Grigore România Cluj Dabaca 0744 555 626
Florin Zob România Cluj Dej 40752268225
Coroian Antonia România Cluj Dej 0765 513 218
Mariana Ungur România Cluj Dej 0741 491 503
Mariana Rusu România Cluj Dej, Centru 40736381314
Vasile Vasile România Cluj Dej, parcul mic 40784549532
Pop Roxana-Yasmina România Cluj Dezmir- Apahida 0783 105 856
Abrudan Emil România Cluj Dingaul Mic 751894187
Roman Cătălin-Vasile România Cluj Feleacu 0740 345 801
Rostaș Gruia România Cluj Fizesu Gherlii 0754 314 236
Farcaș Iuliu România Cluj Floresti 0741 690 376
Nistor Laura România Cluj Floresti zona Atelierul de Pizza 742861744
Ofelia Gabriela România Cluj Florești 40758993142
Oltean Teodor România Cluj Gherla 0749 963 972
Maier Petru România Cluj Gilau 0734 254 949
Marc Mariana România Cluj Huedin 0754 679 403
Todor Ion România Cluj Iara sat Buru 0755 281 560
Ormenean Maria România Cluj Iclod 4915731175470
Puscas Dan Cristian România Cluj Iclod 0766 289 190
Crișan Ioana-Simina România Cluj Luna de Sus 0746 363 423
Vidrean Maria-Monica România Cluj Maguri Racatau 0749 533 934
Vlad Emilia România Cluj Mihai Viteazu 0741 619 624
Balog Camelia România Cluj Mintiu Gherlii 36205072455
Felea Silvia România Cluj Muntele Baisorii 740400067
Ioan Dodea România Cluj Muntele Rece 0744 219 497
Bindea Teodor Bogdan România Cluj Muntele Rece- Maguri Racatau 758575315
Denes Sergiu România Cluj Negreni 759536916
Fabry Ștefan România Cluj Petrestii de Jos 0749 568 714
Avram Nicoleta România Cluj Poieni 724063828
Stan Popa Floredana România Cluj Risca 745299797
Delia Buturca România Cluj Sacel 40741598968
Marginean Leon Daniel România Cluj Sandulesti 746906649
Todea Adriana România Cluj Sinnicoara-Apahida 752804134
Florian Neumann România Cluj Turda 40746388185
Ioan Berar România Cluj Turda 40743504566
Bîrnea Cristina România Cluj Vultureni 0742 219 618
Ghita Cotună România Constanța Amzacea 40747708269
Geo Gigi România Constanța Cernavodă 40760989873
Florea Ion Emil România Constanța Cernavodă 0774 682 685
Andrei Daineanu România Constanța Cernavodă, zona Columbia 40725356741
Punga Gabriel România Constanța Ciocârlia 0770 930 564
Nicu Popescu România Constanța Cobadin 40761285730
Maria Curuia România Constanța Com. Lumina 40731783975
Florin Ciprian Tanasa România Constanța Comuna Castelo 40765524777
Gabriel Marin România Constanța Constanța 40790096169
Tiberiu Simion România Constanța Constanța 40722262462
Ilstrare Maria România Constanța Constanța 0729 847 927
Camelia Tucan România Constanța Constanța 0732 206 108
Popa Coca România Constanța Constanța, parc Fantasio 40729173995
Călărău George România Constanța Constanța, Stefan ce Mare 40770284436
Yca Ycutza România Constanța Constanța, STR. Elena Cuza 40751551025
Zaval Cristi România Constanța Constanța, Tomis 40736275953
Mihai Coman România Constanța Constanța, zona Dorali, km 45 40768004525
Adrian Ologu România Constanța Eforie S și N 40728393350
Marius Tănase România Constanța Lumina 40763405511
Gigel Cara România Constanța Mangalia 40762653302
Maftei Dragoș România Constanța Mangalia 0745 977 126
Ducan Tudor România Constanța Medgidia 40784310484
Tenzi Sirbu România Constanta Mircea Vodă 40762631631
Popa Elena România Constanța Ovidiu, str. Artarului 40733570558
Laur Laurențįu România Constanța Pantelimon, str. Daliei 40725091018
Florea Valeriu România Constanța Poarta Albă, Str. PRIMAVERII 40720713216
Tavi Marin România Constanța Tuzla 40747512798
Anna Seitan România Covasna Comuna Ilieni Sat Dobolii de jos 40743219675
Bogdan Corduneanu România Covasna Sfântu Gheorghe 40744261208

 

Cristi România Dâmbovița Ciocănești 40728467728
Iancu România Dâmbovița Corbii Mari 40 745 144 158
Iancu România Dâmbovița Odobești 40 745 144 158
Victor Nae România Dâmbovița Petrești 40 744 630 923
Viorel Parjol România Dâmbovița Pucioasa 40757210316
Dan Popescu România Dâmbovița Târgoviște 40762285384
Laurentiu Barbulescu România Dâmbovița Târgoviște 40729152019
Andrei România Dâmbovița Târgoviște 40724438206
Niculae Iancu România Dâmbovița Titu 40745144158
Ion Coman România Dolj Băilești 40754750842
Nae Florescu Nicolae, Badele Claudia Florentina România Dolj Băilești - Centru 0747 079 004, 0774 038 226
Dincă Cristian, Dincă Maria Irina, Arabel Rascanu România Dolj Băilești - Parc 352 691 615 891, 0749 948 337, 0720 852 511
Mari Angela Potlogea România Dolj Calafat - Centru 0767 445 272
Gabi Gabi România Dolj Craiova 40764984370
Liliana Neacșa România Dolj Craiova 0743 078 541
Adrian Ghiță România Dolj Craiova 0723 206 486
Dan Mihaescu România Dolj Craiova - Centru, zona Mercur 0787 889 734
Radu Preda România Dolj Craiova - Grădina Botanică 0759 045 136
Ungureanu Dumitru România Dolj Craiova - Parcul Romanescu 0 720 542 115
Claudiu Vava România Dolj Craiova - Parcul Tineretului 0769 949 580
Curca Paul România Dolj Craiova - Parcul Tineretului 0741 040 575
Marin George România Dolj Craiova - Parcul Tineretului 0762 465 005
Tutunaru Eduard Corneliu România Dolj Craiova - Universitate 0761 667 280
Epure Silviu România Dolj Craiova - Universitate Centru 40768848985
Mitica Ungureanu România Dolj Craiova - Universitate Centru 0726 292 124
Paraschiv Mariana România Dolj Craiova - Zona Botanica 0745 983 748
Netoi Maria România Dolj Craiova - Zona Botanica 0772 287 610
Balaci Cristiana România Dolj Craiova - Zona Botanica 0774 403 072
Tunca Nicoleta România Dolj Craiova - Zona Botanica 0768 758 483
Stancu Constanța România Dolj Craiova - Zona Botanica 0740 049 560
Sandu Claudia România Dolj Craiova - Zona Brestii 0769 821 497
Sandu Erika România Dolj Craiova - Zona Brestii 0728 527 467
Sandu Marius România Dolj Craiova - Zona Brestii 0723 645 476
Sandu Bianca România Dolj Craiova - Zona Brestii 0738 955 375
Florinel Stania România Dolj Dăbuleni - Centru 0741 993 282
Hantea Ioana Bralostita România Dolj Filiași - Centru 0770 369 884
Borneci Nicolae Marin România Dolj Filiași, Sat Fratoștița 0769 641 803
Cioroianu Constantin Marian România Dolj Papane - Sediu Segarcea 0755 641 186
Banciu Mariana România Dolj Segarcea - Centru 0745 605 180
Aurelia Butarin România Dolj Siliștea Crucii 40772392799
Ringo Dămureanu România Dolj tot județul 40745127370
Vasile Nyerges România Dolj Vârvov 40744269595

 

Costin România Galați Chirafrei 40758397510
Dogaru Cătălin Daniel România Galați Frumușița 0748 989 633
Ramniceanu Mariana Romania Galati Galati 748039032
Zahiu Ion Romania Galati Galati 766559019
Oliea Cocu Cocu România Galați Galați 40742417454
Marius Ciprian Țurlea România Galați Galați 40734380532
Elena Costandache România Galați Galați - Casa de Cultură a Sindicatelor 0749 899 586
Adriana Tudor România Galați Galați - Micro 19 0749 286 917
Savonea Sorin România Galați Izvoarele 40752430751
Nastita Parlog România Galați Liești 40742330833
Vasile Barbu România Galați Liești 0748 783 015
Codru Sofica România Galați Mihail Kogălniceanu 40754848716
Octavian Tudorache România Galați Pechea - Târg 0740 781 471
Anghel Mihai România Galați Piscu 40741440349
Codru Sofia România Galați Sat Mihail Kogălniceanu  
Emil Bezman România Galați Târgu Bujor - Berești 0787 777 824
Ionel Santos România Galați Tecuci 40732965219
Emil Bezman România Galați Tecuci - Parcul Catedralei 0787 777 824
Nela România

Galați

Smârdan 40 740 458 565
Bartez Gheorghe România Giurgiu Bucsani
Măcăilă Claudiu-Nicușor România Giurgiu Călugăreni
Eva Petrovici România Giurgiu Florești-Stoenești
Sharky Seven România Giurgiu Frătești
Cristian Ciobanu România Giurgiu Giurgiu
Maria Gheorghe România Giurgiu Giurgiu,Strada Tineretului
Lili Vas România Giurgiu Giurgiu,Strada Tineretului
Ileana David România Giurgiu Giurgiu,Strada Tineretului
Stancu Ion România Giurgiu Icoana
Liviu Marian Voicu România Giurgiu Letca Noua, sat Letca Veche
Ionut Marius Barbu România Giurgiu Ogrezeni
Florin Biba România Gorj Ciuperceni 40721419698
Mercioiu Marian România Gorj Comuna Arcani, Sat Stroiești 0759 647 142
Gaby Elena România Gorj Hurezani 40749408662
Curelea Gheorghița România Gorj Motru 40722506556
Tudora Sandulescu România Gorj Motru 40730778523
Lori Loreta România Gorj Novaci 40720296403
Costel Pasare România Gorj Rovinari 40762957763
Petrescu Ovidiu România Gorj Rovinari, Bd Minerilor 40725776632
Nicu Lincă România Gorj Târgu Jiu 40763038833
Nicu Fâciu România Gorj Târgu Jiu 40763189344
Ion Pam România Gorj Târgu Jiu, Mătăsari 40724040041
Vrapcea Cozmin România Gorj Târgu Jiu, Str Bicaz 40769340321
Sergiu Popescu România Gorj Târgu Jiu, Str Constructorilor 40787813267
Gheorghe Peptan România Gorj Târgu Jiu, strada Aleea Ion Slavici 40761205116
Gore Popescu România Gorj Târgu Jiu, strada Ana Ipătescu 40725497652
Fredy Fredy Lyly România Gorj Târgu Jiu, Strada Nicolae Titulescu 40765289052
Marius Marius România Gorj Târgu Jiu, strada Victoria 40763021309
Ilie Prufu România Gorj Târgu Jiu,strada Victoriei 40768052135
Cristi Mocanu România Gorj Turceni, strada Sănătății 40720346487
Cristian Negrea România Gorj Țânțăreni, strada Mihai Eminescu 40765870133
Paul Dragan   Hunedoara Banpotoc 0 736 893 290
Ciprian Marza   Hunedoara Brad 0785 097 651
Cristina Moroti   Hunedoara Brad 0746 053 915
Limoncu Florentina   Hunedoara Brad 0742 895 984
Mihai Cioaza   Hunedoara Branisca 0 729 749 008
Marius Maceu   Hunedoara Bretea Romana 0744 174 702
Elena Deac   Hunedoara Buceș 0726 305 293
Neagu Ilie   Hunedoara Calan 0721 604 222
Cosmin Truta   Hunedoara Calan 0730 999 336
Eftimie   Hunedoara Costesti 0737 648 249
Rat   Hunedoara Criscior 0751 284 466
Cristi Popa   Hunedoara Deva 0799 750 777
Marius Mane   Hunedoara Deva 0740 174 554
Tiberiu Barstan   Hunedoara Deva 0720 101 435
Dorin Cotu   Hunedoara Dobra 0749 209 290
Otilia   Hunedoara Geoagiu 0769 846 005
Ionela   Hunedoara Harau 0 784 614 964
Robert Agoston România Hunedoara Hațeg 40765423945
Claudiu Ionescu   Hunedoara Hunedoara 0757 071 060
Sorin Alic   Hunedoara Hunedoara 0722 501 049
Alin Budulan   Hunedoara Lesnic 0788 251 809
Sarb Nicusor   Hunedoara Livadia 0 723 091 544
Edi   Hunedoara Luncoiu 0733 405 642
Levente Sallai România Hunedoara Lupeni 40723302209
Napau   Hunedoara Lupeni 0 722 482 309
Romi Ionica România Hunedoara Petrila 40720958204
Tazlaoanu Laura Roxana   Hunedoara Petrila 0733 339 860
Lucica   Hunedoara Petroșani 0724 875 666
Angela Raicu   Hunedoara Petroșani 0729 194 455
Kader Mihaela   Hunedoara Petroșani 0724 571 716
Tatarus Camelia   Hunedoara Petroșani 0785 262 687
Stan Cătălin   Hunedoara Petroșani 0769 301 578
Dacian   Hunedoara Podele 0735 365 156
Costinas Cristi   Hunedoara Pui 0731 284 543
Fuca Ovidiu   Hunedoara Râu de Mori 0763 843 209
Robert   Hunedoara Sântamaria Orlea 0765 423 945
Giurca Florica România Hunedoara Simeria 40721381744
Vali Marginean   Hunedoara Simeria 0 729 935 316
Alin   Hunedoara Soimus 0741 436 248
Toma Remus   Hunedoara Teliuc 0722 216 606
Nistor Denis   Hunedoara Vata 0744 546 743
Paul Avramescu   Hunedoara Vetel 0745 235 995
Sergent Done România Hunedoara Vulcan 40738136363
Nicu   Hunedoara Vulcan 0 725 852 802
Rodica Pitigus   Hunedoara Vulcan 0727 934 069
Cristina România Hunedoara Vulcan 0787 389 998
Mihaela Stamate   Hunedoara   0775 793 562
Viorel Burus România Harghita Miercurea Ciuc 40742605460
Ianos Rab România Harghita Toplița 40752998078
Nelu Nelu Mold România Harghita Tulgheș 40735366321
Stela Ciltea România Ialomița Amara 40763656889
Tules Daniel România Ialomița Amara 0721 285 292
Vivi Ciobotaru România Ialomița Amara 40764396973
Dani Dan România Ialomița Bărcănești 40764121761
Ioniță Florin România Ialomița Bordușani Cegani 0729 894 259
Marius Maeian România Ialomița Dridu 40720135177
Ana România Ialomiţa Feteşti 40763671480
Untea Georgica România Ialomiţa Feteşti 40737161763
Ștefan Stoica România Ialomița Fetești 0729 510 000
Dragoi Traian România Ialomița Fetești Gară 0787 771 091
Dan România Ialomița Gârbovi 40742216948
Vaduva Alin România Ialomița Lilieci 0787 508 399
Hoinaru Silviu România Ialomița Ograda, 0733 812 243
Ion Manea România Ialomița Sărățeni 40732869091
Rodica Boanca România Ialomiţa Slobozia 40747117899
Cercel Vasile România Ialomița Slobozia - Cartierul Bora 0732 823 102
Șerban Roxana România Ialomița Slobozia - Cartierul Tineretului 0799 063 334
Popescu Ionel România Ialomița Slobozia - Str. Lacului 0723 024 311
Andrei România Ialomița Slobozia, Bulevard Matei Basarab 40732591336
Paul Catalin David România Ialomița Slobozia, Primarie 40727976756
Mihaela Olaru România Ialomița Slobozia,Fata Primariei 40735423595
Yaiay Amarina România Ialomița Țăndărei 40737840029
Lecatzas George România Ialomița Urziceni 0732 823 102
Cristian Andreescu România Ialomița tot județul 0722 653 587
Geanau Danut Gheorghita România Iași Blăgești 0749 451 528
Geanau Danut Gheorghita România Iași Buda 0749 451 528
Geanau Danut Gheorghita România Iași Bursuc Deal 0749 451 528
Nicolas-Andrei Ivan România Iași Com Cotnari 40735655166
Geanau Danut Gheorghita România Iași Contești 0749 451 528
Geanau Danut Gheorghita România Iași Dumbrava 0749 451 528
Alexandra Ionuț Burciu România Iași Dumbrava Com Ciurea 40752555417
Covoveica Vasilica România Iași Dumești 0787 702 168
Tatiana Sava Cojocariu România Iași Erbiceni 40746860171
Geanau Danut Gheorghita România Iași Gastești 0749 451 528
Costy Radu România Iași Hârlău 40746478218
Geanau Danut Gheorghita România Iași Heci 0749 451 528
Iulian Stela Nechita România Iași Horlești 40761968904
Magdalena Birsan România Iaşi Iaşi 393533199592
Lulu Nichifor România Iași Iași 40757466254
Sorin Girlea România Iași Iași 40740425282
Vrămescu Ștefan Rareș România Iași Iași 0771 226 298
Albișteanu Mihail România Iași Iași 0759 381 301
Prodan Elena România Iași Iași - Blocuri Ciurea 0749 486 256
Gurita Vasile România Iaşi Lespezi 40741404205
Geanau Danut Gheorghita România Iași Lespezi 0749 451 528
Monica Butnaru România Iași Oțeleni 40232749914
Vechiu Iulian România Iași Pașcani 40760198809
Geanau Danut Gheorghita România Iași Pașcani 0749 451 528
Buhă Luminița România Iași Pașcani 0755 051 496
Luciano Lombardy România Iași Podu Iloaiei 40754965035
Bîtea Alexandru România Iași Poiana Cetate 0756 310 000
Petru Lucian Tupilus România Iași Popricani 40756288266
Viorica Botez România Iași Războieni 3491934233
Geanau Danut Gheorghita România Iași Sodomei 0749 451 528
Tiberiu Paduraru România Iași Tătăruși 40767487750
Goldum Vasilică România Iași Târgu Frumos 40754559273
Gârbea Gabriel România Iași Todirești 0761 547 628
Geanau Danut Gheorghita România Iași Topile 0749 451 528
Bors Gheorghita Ionut România Iași Țibănești, sat Războieni 40747966582
Geanau Danut Gheorghita România Iași Valea Seacă 0749 451 528
Florin Baltoaie România Iași Voinești 0747 559 034
Petrariu Sorin România Iași Voinești 0751 480 195
Mihai Andrei Lucian România Ilfov Bragadiru 0766 894 814
Mihai Claudiu-Marian România Ilfov Brănești 0727 617 241
Andries Constantin Marius România Ilfov București, SECTOR 3, REPUBLICA 40754395852
Trandafir Cristian România Ilfov Buftea 0731 549 225
Daniel Visan România Ilfov Buftea, Piata Mihai Eminescu 40727168147
Ionescu Iulian România Ilfov Cernica 0761 288 973
Ion România Ilfov Chitila 40765092931
Grigore România Ilfov Chitila 40770526538
Ghiocel Fleican România Ilfov Dobroiești, str. Trifoiului 40784106141
Slavu Marian România Ilfov Măgurele, ZONA VÂRTEJU 0765 237 934
Leonte Marius România Ilfov Popesti Leordeni 0725 544 899
Mariana Rasu România Ilfov Popești-Leordeni, str. Livezi 40757937619
Cristina Pana România Ilfov Snagov, str. Zamfirilor 40729975254
Luci Lucian Nitu România Ilfov Stefanestii de Jos, str. Rozelor 40722908332
Maru Marius România Ilfov Tunari 40753657704
Loredana Mazilu România Ilfov Voluntari, str. Campul Pipera 0771 256 414
Calin Contiu România Maramureş Baia Mare 40742029933
Tomoiaga Toader România Maramureş Baia Mare 40741792317
Bud Dumitru România Maramureș Baia Mare - Cartier Firiza 0753 678 992
Adriana Sandu România Maramureș Baia Mare - Centru 0744 599 475
Marinna Mary România Maramureș Borșa 40763733328
Luigi Duban România Maramureș Cavnic 40754309865
Daniel Ionica Inoan România Maramureș Cavnic 40742774495
Romeo Jiga România Maramureș Sat Buzești 40759644290
Maxim Cristina Mihaela România Maramureș Satulung 40746622962
Gyurci Csusz România Maramureș Sighetu Marmației 40763428093
Angela Pop România Maramureș Sighetu Marmației 0734 946 640
Florin Fila România Maramureș Vișeu de Sus 40741664104
Iulian Blidaru România Mehedinți Baia de Aramă 0763 315 749
Ionut România Mehedinți Baia de Aramă, 40733596855
Vatasoiu Irina România Mehedinți Balacita 0766 465 866
Catalin Ghebaur România Mehedinți Butoești 0767 429 466
Ciolacu Nichifor Florian România Mehedinți Cerneti, Simian 0773 389 764
Florin Ungureanu România Mehedinți Drobeta-Turnu Severin 40748133636
Achim Lucian România Mehedinți Drobeta-Turnu Severin 0757 321 425
Dirpes Petre România Mehedinți Drobeta-Turnu Severin 0766 432 403
Petre Aurelian România Mehedinți Drobeta-Turnu Severin, Mall la Carrefour 40766432403
Vătuiu George România Mehedinți Drobeta-Turnu Severin, Piața Sârbi 0771 170 725
Patru Dorina România Mehedinti Orsova, la primarie 0765 426 585
Troncota Elena România Mehedinți Orșova 40721151571
Marin Vladaeanu România Mehedinți Vânju Mare 40724135086
Lakatos Janku România Mureș Ernei
Grama Gabriela România Mureș Iernut
Nastasia Botoser România Mureș Iernut
Marin Marinela România Mureș Reghin
Bucur Zaharie România Mureș Sat Albești
Kozak Ioan România Mureș Sat Bahnea
Olasz Alexandru România Mureș Sat Band
Rafa Dan România Mureș Sat Berghia
Mihail Matei România Mureș Sat Bernadea
Morar Constantin Vasile România Mureș Sat Cașva
Bloj Marin România Mureș Sat Căpușu de Câmpie
Gabrian Diana România Mureș Sat Ciobotani
Graur Steliana România Mureș Sat Crăiești
Mureșan Nicolaie România Mureș Sat Cristești
Cotoară Saveta România Mureș Sat Ercea
Vasiu Tatiana România Mureș Sat Gănești
Ruja Carmen România Mureș Sat Gogan
Moșneag Petru România Mureș Sat Grebenișu de Câmpie
Feier Vasile România Mureș Sat Hodac
Petra Florin România Mureș Sat Ideciu de Jos
Moldovan Ioan România Mureș Sat Jabenița
Vlad Dumitru Cornel România Mureș Sat Lefaia
Piti Eugen România Mureș Sat Meștera
Mureșan Marius România Mureș Sat Pogăceaua
Florea Florin România Mureș Sat Râciu
Rus Valentin România Mureș Sat Rușii Munți
Dârjan Rafael România Mureș Sat Saschiz
Hărțăgan Maria România Mureș Sat Sâncraiu de Mureș
Moldovan Mircea România Mureș Sat Sântu
Mureșan Grigore România Mureș Sat Tirimia
Pîncă Ioan România Mureș Sat. Băla
Darii Radu România Mureș Sighișoara
Marcu Vlad România Mureș Târgu Mureș
Mihaela România Mureș Târgu Mureș
Oprea Florin România Mureș Tîrnăveni
Conț Daniel România Mureș Ungheni
Bordan Ana România Mureș Luduș - Parcare Lidl
Georgeta Grigorie România Neamț Borca 40745871784
Radu Constantin România Neamț Borca 0748 341 784
Asiminei Eduard România Neamț Cîndești 44 7770661032
Rotundu Madalina România Neamț Farcasa 0751 493 424
Ioan Farcasanu România Neamț Fărcașa 0747 544 590
Mircea Dumitrescu România Neamț Grinties 0729 737 336
Adrian Nani România Neamț Piatra Neamț 40740036316
Adisor Tomazi România Neamț Piatra Neamț 40787318399
Onu Cristian România Neamț Piatra Neamț, Centru 40729432250
Ina Mitrea România Neamț Piatra Neamț, Centru 0746 593 559
Elisabeta Nistor România Neamț Piatra Șoimului 40747344835
Melania Bya România Neamț Poiana Teiului 40759337409
Gheorghita Turcanu România Neamț Roman 40747676769
Diaconu Claudiu România Neamț Roman 0766 689 573
Nicoleta Hurjui România Neamț Roman, Centru 40729351800
Paul Barna România Neamț Târgu Neamț 40757692793
Costica Norocea România Neamț Trifești 40765737726
Lulea Tereza România Neamț Tupilați 0726 617 195
Liviu Daniel Vornicu România Neamţ Urecheni 40740610081
Cazacu Ștefan România Neamț   0749 547 917
Baldovin Ionuț România Olt Baldovinești 0765 336 920
Dobre Cristian România Olt Brastavățu 0799 314 751
Vlad Vlad România Olt Caracal 40799602937
Patricia Albinet, Andreescu Mădălina, Ilie Longin   Olt Caracal-Piața Agroalimentară 0744475264, 0765469965
Cîrciumaru Adrian România Olt Cilieni 0724 803 246
Remus Băbiceanu România Olt Cilieni 0767 725 608
Bogdan Gabor România Olt Colonești 0764 787 673
Gabi Mihailescu România Olt Com. Verguleasa 40747467810
Popa Claudiu România Olt Corabia 0732 967 418
Florin Catanescu România Olt Crâmpoia 40765462190
Muşa Tudor România Olt Crîmpoaia 40770362582
Mircea Mitișoi România Olt Făgețelu 40740673225
Scrieciu Daniel România Olt Grădinile 0767 833 933
Mirela Ionescu România Olt Grojdibodu 40770181728
Magda Constanta România Olt Iancu Jianu 40767550874
Cosmin Maxim România Olt Icoana 0751 822 862
Virgil Patachia România Olt Izbiceni 40751336123
Petre Petrisor România Olt Mihăești 40764012570
Ion Predut România Olt Piatra 40760804898
Curuia Florin Nicusor România Olt Rusănești 0725 269 289
Ionuț Leduri România Olt Scornicești 40741906919
Gabrian Catalin România Olt Scornicești 0745 081 876
Ion Dragu România Olt Slatina 40764556007
Mugur România Olt Slatina 0767 339 348
Păun Marius Viorel România Olt Slatina 0764 144 191
Văduva Cristian România Olt Slatina 0731 022 936
Badea Silvia   Olt Slatina - Parcul de la gara, parcare MC 40785154205
Ionel Tudoroiu   Olt Slatina - Parcul de la gara, parcare MC 40742374364
Craciunescu Doru, Stancu Octavian-Marius   Olt Slatina -Parcare Kaufland, Jos în oraș, Bvd. Nicolae Titulescu 40765267981, 0766 813 978
Marius Mircea Mircea România Olt Șerbănești 40731007813
Badea Albert România Olt Șopîrlița 40799 018 670
Cosmin Maxim România Olt Tufeni 0751 822 862
Valerica Wahr România Olt   40752532298
Georgel Ionita România Prahova Aluniș 40769589727
Oprea Florin România Prahova Boldești-Scăieni 40727100675
Mihai Cucu România Prahova Câmpina 40723 764 295
Olaru Miruna Andreea România Prahova Cocorăștii Mislii 040730 355 038
Dragan Angelica România Prahova Comarnic 40731521668
Melania Mihai România Prahova Comuna Aricești 34642332809
Hera Nicolaescu România Prahova Drăgănești 40765 308 750
Alex Momai România Prahova Gura Vitioarei 40723448974
Aur Maneciu Prahova România Prahova Maneciu 39 328 397 3771
Pușcașu Petre, Mircea Gogonea România Prahova Maneciu 39 328 397 3771, 0746 106 111
Antoneta Popescu România Prahova Mizil 40734976566
Ştefan Tudorache România Prahova Paltina 40724484332
Minca Laurentiu România Prahova Piteşti 40757637114
Elena Radu România Prahova Ploiești 40726079421
Radu Ionut România Prahova Ploiești 40735971180
Facaeru Vasile România Prahova Ploiești 40729219077
Dragoș Andrei, Sorin Beju România Prahova Ploiești 0724 350 294, 0726 189 256
Dumitrașcu Camelia România Prahova Ploiești 0735 352 803
Magduta Magda Magduta România Prahova Plopu 40723830710
Niculina Oprea România Prahova Scorțeni 0761 595 229
Radulescu Gabriel România Prahova Sinaia 40740 676 666
Laurentiu Tudor România Prahova Strejnicu 40723728872
Preda Lionas România Prahova Tinosu 00726 354 822
Viorica Cristi Dicu România Prahova Urlați 40726355208
Vasile Mihai România Prahova Vâlcănești 40763433315
Dumitru România Satu Mare Apa 0743 792 174
Razvan România Satu Mare Apa, strada Trandafirilor 40743323381
Meghisan Gheorghe   Satu Mare Carei 0745 610 121
Kovacs Corina România Satu Mare Carei, strada Doina 40752816647
Bumbar Romi România Satu Mare Crucișor 40754521009
Seby Florin Cristian România Satu Mare Loc Borlești com Pomi 40756351722
Antal România Satu Mare Medieșul Aurit 0751 659 165
Vasi România Satu Mare Negrești Oaș, strada Lăcămioarelor 0756 589 695
Bora Álex România Satu Mare Nisipeni 40748697185
Nicu Petcas România Satu Mare Satu Mare 40744874978
Alberto Bor România Satu Mare Satu Mare 0742 924 328
Iulian România Satu Mare Satu Mare, 0744 962 716
Pusa Steiger România Satu Mare Satu Mare, Str Nufărului 40748775962
Ionut Onet România Satu Mare Satu Mare, strada Careiului 40747658936
Vioara Ica România Satu Mare Satu Mare, Strada Ion Ghica 40758383563
Matei Bosse România Satu Mare Satu Mare, Strada Liviu Rebreanu 40746894119
Gabriela Suta România Satu Mare Satu Mare, strada Oituz 40766302502
Nicu Bodan România Satu Mare Satu Mare, strada Vasile Lupu 40754676618
Petcas Nicu România Satu Mare Soconzel 0744 874 978
Codruta Guti România Satu Mare Târnava 40770454029
Lucuț Vasile România Satu Mare   393459777507
Cereji Florin România Sălaj Bobota 0740 490 902
Frasin Lucian-Vasile România Sălaj Bobota 756474704
Joldis Vasile România Sălaj Bobota 771275287
Joldis Simena Lavinia România Sălaj Bobota 771099756
Mitrasca Florina România Sălaj Bobota 753124444
Sabou Vasile Florin România Sălaj Bobota 751180333
Vaida Romulus Paul România Sălaj Bobota 757407807
Voc Lucina România Sălaj Bobota 751805362
Ardelean Mariana România Sălaj Bobota 0754 514 007
Timoc Ioan Paul, Rus Florina România Sălaj Cehu Silvaniei 0760 127 809
Sighetean Petre Nicolae România Sălaj Chieșd 0755 735 448
Livia Soponea România Sălaj Cizer 40740963437
Șandor Avram România Sălaj Cizer 0751 407 211
Toth Nicolae România Sălaj Crișeni 0753 690 067
Domni Zsolt România Sălaj Hereclean 0742 504 182
Pop Raul România Sălaj Letca 0745 709 449
Tulbure Minodora Iasmina România Sălaj Măeriște 0757 307 765
Filip Geta România Sălaj Mirsid 0740 824 985
Lingurar Emica România Sălaj Motiș, Cehu Silvaniei 40755868735
Timoc Ioan Paul România Sălaj Sălățig 760127809
Bota Daniel România Sălaj Sălățig 0751 948 938
Iștovan Brai Ionut Razvan România Sălaj Sălățig 771201331
Iștovan Brai Calina Alexandra România Sălaj Sălățig 771201185
Rus Florina România Sălaj Sălățig 740561534
Timoc Ioan Paul România Sălaj Sălățig 760127809
Molnar Samuel Beniamin România Sălaj Sălățig 0761 078 371
Voc Gheorghe România Sălaj Sămășag 0744 310 087
Mastan Cornelia România Sălaj Sânmihaiu Almașului 393285437617
Mureșan Sorin Emil România Sălaj Surduc 0763 650 810
Mureșan Talida Cosmina România Sălaj Surduc 763630810
Pop Vasile România Sălaj Surduc 762792952
Sână Aurel România Sălaj Surduc 767843571
Rat Camelia România Sălaj Șimleu Silvaniei 0741 365 556
Neaga Gabriel Dumitru România Sălaj Valcău de Sus 0787 826 839
Hodiș Gabriel România Sălaj Zalau 757882192
Nagy Iosif Istvan România Sălaj Zalau 754264794
Nan Daiana Bianca România Sălaj Zalau 755415464
Selișteanu Călin România Sălaj Zalau 758728136
Rus Cornelia România Sălaj Zalau 743373405
Ciupei Gabriel Emil România Sălaj Zalău 0755 543 251
Mirel-Andreea Rezmives România Sălaj Zalău, Centru 40741368906
Ștefan Luca România Sibiu Alțâna 0763 586 659
Anca Anca România Sibiu Apoldu de Jos 40742782747
Nicu Doina România Sibiu Apoldu de Sus 40748869176
Predescu Katy România Sibiu Cisnădie 40752900748
Retegan Ștefan România Sibiu Dumbrăveni 49 1514 5274679
Codruț Măteșan România Sibiu Mediaș - monumentul Eroilor lângă fântână 40722548746
Florin Campean România Sibiu Mediaș 491721480553
Florin Sarbu România Sibiu Mediaș 40772075984
Luminita Maria România Sibiu Retiș 40743796366
Marian Ibanescu România Sibiu Sibiu 40746408756
Mario România Sibiu Sibiu 40764300908
Sorin Petcu România Sibiu Sibiu - Piața mare, lângă primărie 0746 652 134
Adrian Marin Mondoc România Sibiu Sibiu,SURA 40759928644
Dumitru Flutur România Sibiu Slimnic 40741947678
Mihai Adrianna România Sibiu Tălmaciu 40758666917
Braicu Doina România Sibiu Vecerd 0722 142 739
Gheorghe Popa România Sibiu Vurpăr 40 763 075 803
Gică Rusu România Suceava Broșteni 40729056444
Mihaela Ana Onega România Suceava Broșteni 40 747 258 926
Anișoara Motoc România Suceava Cotîrgași 40 743 196 006
Cristian Serban România Suceava Dolhasca, Sat Probota 40751959722
Mariana Paval România Suceava Dolheştii Mici 40754530560
Bogdan Andrei Bradatan România Suceava Drăgoiești 40754204577
Viorel Pilug România Suceava Dorna Cândrenilor 40747 263 813
Brădățan Bogdan România Suceava Drăgoiești 0754 204 577
Sofia David Ionuț Nicolae România Suceava Fălticeni, BAIA 40758470008
Ionica Si Voichita România Suceava Frasin 40743266901
Maloș Constantin Ilie România Suceava Frătăuții-Vechi 0752 770 017
Corocaescu Gheorghe România Suceava Gropeni 40741745558
Scripca Andrei România Suceava GURA HUMORULUI 40748640971
Nicanou Maria România Suceava Ilisești 40753837606
Ionut Catalin România Suceava IPOTEȘTI 40751889826
Mihuț Gina-Denisa România Suceava Holda 40752771085
Ana-Minel Apetrechioaei România Suceava Liteni 40755500244
Petruioan Danilet România Suceava Milișăuți 40745857288
Mihaela Carmen Simionovici România Suceava Moldovița 40740542090
Dabaca Liviu România Suceava Rădăuți 40751404548
Gino Cartelli România Suceava Rădăuți 40740017397
Lucia Scintei România Suceava Siret 40747560597
Lenuta Spoiala România Suceava Suceava 40745864031
Petrica Chiticariu România Suceava Suceava 40752866953
Dorin Pătrăucean România Suceava Straja 40744100170
Varga Constanti România Suceava Vicovu de Sus - Bivolărie 0747 767 489
Florin Axîntoaiei România Suceava Zamostea 40746663052
Florica Ghinea România Timiș Amara 40729061291
Lucian Ivanov România Timiș Bulgăruș 40741410591
Blahuta Danko România Timiș Butin 40771254546
Vasi Barantici România Timiș Cenad 40725173887
Ianșoev Dragoslav România Timiș Cenei. 0721 762 077
Katin Roxana România Timiș Com. Periam. 0757 480 831
Simion Cotut România Timiș Dumbrăvița 40756897546
Viorica Gutu România Timiș Făget 40726701607
Olteanu Dorina România Timiș Jimbolia 0783 061 104
Alina Loredana Cirstinoiu România Timiş Lugoj 40763426460
Darie Gica România Timiș Lugoj 40723808630
Ghita Blidaru România Timiș Lugoj 40723781538
Mănache Alexandru Mihăiță România Timiș Lugoj, La Universitate. 0784 607 312
Roxana Katin România Timiș Periam 40757480831
Ovidiu Pavel România Timiș Recaș 40751477280
Costea Darius Gheorghe România Timiș Sandra 40721475171
Cojocaru Grigore România Timiș Saravale 40730060678
Cojocaru Grigore România Timiș Saravale. 0727 867 086
Szanda-Volk Ștefan România Timiș Sat Bulgăruș, Comuna Lenauheim 0737 762 841
Carolina Badau România Timiș Săcălaz 40754907203
Costea Darius România Timiș Șandra 0721 475 171
Dumitrean Nicolae România Timiș Șandra 0722 582 366
Lupei Petru Stelian România Timiș Teremia Mare 0731 294 505
Țîrdea Marcel România Timiș Timisoara; Cartier Fratelia. 0752 641 872
Florin România Timiș Timișoara 0785 697 442
Radoi Nicolae România Timiș Timișoara 0761 480 813
Smeu Radița România Timiș Timișoara 0742 120 625
Olărașu Laurențiu România Timiș Timișoara - Centru - Piața Libertății 0762 879 134
Miclău Samuel-Virgil România Timiș Timișoara, Complexul Studențesc, Aleea Studenților. 0756 674 241
Russ Alexandra România Timiș Timișoara, Shopping City Șagului 0720 741 669
Cromnan Cosmin România Timiș Tomnatic 0787 702 808
Sorin România Tulcea Macin 40759697119
Mery Mar România Tulcea Măcin 40753046514
Janeta Popa România Tulcea Măcin 393284068677
Nani Danut Danut România Tulcea Tulcea 40750754930
Fotea Nicolae România Tulcea Tulcea 40748467705
Dumitru Mocanu România Tulcea Tulcea 447438308299
Khrysu Marius România Tulcea Tulcea 40751403424
Cojocariu Rareș Valentin Rares România Tulcea Tulcea 40757280759
Chiriac Costel România Vaslui Băcești, Sat Păltiniș 0799 222 367
Sumi Cicerone România Vaslui Bărlad, hotel moldova 40773817378
Nicole Nicoleta România Vaslui Bârlad 40757156953
Aurelian Toma România Vaslui Bârlad 40773775841
Zamfira Istrate România Vaslui Bârlad - Lângă primărie 0749 697 028
Harabagiu Cristi România Vaslui Berezeni 0751 548 128
Doru Constantin România Vaslui Negrești 0741 352 228
Otilia Trifan România Vaslui Vaslui 40730755620
Marian Constandache România Vaslui Vaslui 40741750147
Gîndu Marcel România Vaslui Vaslui 39 349 234 5080
Nistor Cristi România Vaslui Zorleni 40748460889
Valentin Rotaru România Vaslui Zorleni 40799093879
Mihai Maioru România Vâlcea Băbeni 0783 078 803
Valentina Mielcioiu România Vâlcea Călimănești 40754408619
Monica Alexander România Vâlcea Călimănești 0722 232 055
Mariuca Bledea România Vâlcea Copăceni 40784476875
Ferariu Valentin România Vâlcea Drăgășani 40746394577
Cojocaru Elena România Vâlcea Drăgășani 0767 552 410
Mihai Diaconeasa România Vâlcea Gusoeni 34 642 27 21 63
Octavyan Şerban România Vâlcea Horezu 40749896347
Flori Floarea România Vâlcea Livezi 40757826389
Nicolae Gheorghitescu România Vâlcea Nicolae Bălcescu 0754 824 553
Popa Valeriu România Vâlcea Prundenii/Zavideni 0752 610 906
Cosmin Magda Visan România Vâlcea Râmnicu Vâlcea 40758424616
Mihai Nate România Vâlcea Râmnicu Vâlcea 40745403122
Ionuț Săraru, Loredana Sorescu, Răzvan Lădescu România Vâlcea Râmnicu Vâlcea 0250 761 249, 0721 029 209, 0756 883 339
Catanoiu Eduard Cristian România Vâlcea Râmnicu Vâlcea 0752 893 432
Iuliana Crăciun România Vâlcea Râmnicu Vâlcea 0720 708 984
Musat Cornelia, Brânză Gabi România Vrancea Adjud - Centru 0785 817 331
Vasilica Soare România Vrancea Bîrsești, strada Principală 40751415515
Velișcu Cristinel România Vrancea Ciorani 0745 298 492
Viorel Andronache România Vrancea Ciuslea 40765049247
Nicorescu Catrina România Vrancea Com Câmpuri 40729341180
Coculeana Tarziman România Vrancea Comuna Pufești Sat Domnești 40729120971
Marin Radu România Vrancea Cotești 40768914053
Pirvu Șerban România Vrancea Dumbrăveni 40775363715
Dan VN România Vrancea Focșani 40763558401
Miron Cornelia România Vrancea Focșani 40739727116
Spulber Maricel, Țigănuș Nela România Vrancea Focșani - Piața Moldovei 0720 201 677
George Badiu, Rusu Cosmin George România Vrancea Focșani - Piața Unirii 0767 271 110
Neagu Cornelia România Vrancea Focșani, Piata Unirii 40727035952
Marian-Valentin Pavel România Vrancea Jariștea 40730878116
Murariu Gabriel România Vrancea Jariștea 40737254799
Petrica Marinela România Vrancea Mărășești 40725343956
Anghel Andreea România Vrancea Mărășești 0768 020 462
Galațanu Dorin Marian România Vrancea Panciu 0765 801 183
Grosu Ionel România Vrancea Păltin 40737751531
Andronic Adrian România Vrancea Păunești 40768021843
Cismaru Valentin România Vrancea Popoești 40721735808
Damian Nicolae România Vrancea Pufești 0786 272 823
Andrei Maricel Dănuț România Vrancea Pufești 0720 474 762
Catalin Gradinaru România Vrancea Ruginești 40738792222
Andreea Nica România Vrancea Sat Adjudu-Vechi 40754916999
Harabagiu ionut bogdan România Vrancea Sat caiata com sihlea 0751 674 446
Costel Chioveanu România Vrancea Sihlea 40720264837
Ioan Munteanu România Vrancea Suraia 40787898484
Fetita Ilie Eugen Anglia Londra Ilford 7759709013
Petru Marcu Anglia East Midlands Northampton 7909347761
Alin Radu Anglia Londra Tottenham 7778662987
Felix Iulian Codău Anglia North West Liverpool 7443440272
Ciprian Anglia North East Newcastle 7506889955
Alexandru Eduard Nica Northern Ireland Belfast   720639391
Ciprian-Titi Stoica Anglia South East Croydon 7506889955
Gratiela Ștefanov Anglia South West Bristol 7376305078
Ionela Cindea Anglia South West Taunton 7459205891
Ionut Neagu Wales Swansea   7498745062
Ioan Calin Anglia West Midlands Birmingham 7438229824
Ciprian-Titi Stoica Anglia Yorks/Humber Leeds 7506889955
Pasăre Cristian Anglia Warwickshire   07450023988
Georgian Samoilă Anglia   Luton 07947867375
Florin Valentin Anglia South West Brighton 07707639421
Santos Olivera Anglia Londra Edgware & împrejurimi 447480446030
Flueraș Ion Casian Anglia   Coventry 447459642300
Eduard Mihai Anglia Londra Kingsbury +447842571648
Ana-Maria Cristian Anglia   Camberley 7383767139
Viorel Renta Anglia Londra Wembley 447478041520
Pavel Valentin Lupei Anglia South West Bournemouth 447466185003
Robert  Anglia East Midlands Buckingham 447448205586
Zaharia Petru Anglia Kent Queenborough 447476427921
Mogosanu Simon Damian Anglia Nottingham   7935548427
Vili Anglia Hatfield   44 7543 741723
Cristi Anglia     44 7424 399350
Manea Nicolae Vladuț Anglia Andover   407735010577
Dumitru Florin Marcut Austria   Graz 436645710487
Elena Ungureanu Austria   Salzburg 40252354589
Mihai Imrea Austria   Viena 4368110770413
Iulian Ta Austria   Kufstein Reith 4368120413313
Stefan Stefan Enea Austria   Viena 436602379344
Ghiță Gheorghe Ionuț Austria   Viena 40745573987
Ana Austria   Viena/ Lengenfeldgase 68/3/4 43 681 84388530
Busuioc George Austria   Klagnfurt 43 660 8520153
Nicolae Valentin Tirlea Belgia   Oostende 32493873602
Ciornei Daniel Belgia   Bruxelles - Evere 32470987106
Donka Gabriel Belgia   Bruxelles - Anderlecht 32467722575
Dumitra Aurel Belgia   Tielt 32486389994
Tand Vasile Belgia   Turnhout 32466493936
Ciornei Mihaela Belgia   Mechelen 40743347849
Groapa Doina Belgia   Bruxelles - Laeken 32467617270

 

Costi Cehia     40731977180
Mpampis Marianna Cipru     35796804184
Oneata Onu Cipru     35796264952
Nicolae Motrea Cipru     35797849627
Nicolae Orman Cipru     40757484672
Marinel Cipru     35799261380
Sebastian Nostromus Elveția     41764229773
Mihailescu Dani Finlanda   Helsinki 358408503625
Nicusor Oceanu Franța Picardia Amiens 40737442035
Sandu Daniel Franța Eure-et-Loir Chartres 33635242985
Gabriel Ilie Franța Bouches-du-Rhône Marsilia 33624887171
Sara Florea Franța Paris Paris 33780504716
Viorel Turuiac Franţa Corsica Porto Vecchio 33758421016
Igor Siscanu Franța Paris Paris 33638248848
Ady Dulles Dulles Franța Paris Paris 40726168034
Alyn Mary Gheorghe Franța Bouches-du-Rhône Marsillia 33751184480
Mircea Talos Franța Nice Nice 33606852455
Vasi Deac Franța Haute-Savoie Annemasse 33605553800
Mihalcea Alexandru Franța Nisa   33 645 410 573

 

Constantin Germania Baden-Würtemmberg Ravensburg 49 1517 5212155
Sergiu Marginean Germania Baden-Württemberg Karlsruhe 4915758672852
Boros Ionut Germania Baden-Württemberg Kirchheim unter Teck 4915750862367
Onofrei Florin Germania Baden-Württemberg Mannheim 49 176 43157760
Florinel Cioc Germania Baden-Württemberg Stuttgart 4915144995925
Otilia Mihon Germania Baden-Württemberg Tuttlingen 40748042965
Artur George Germania Bayern Augsburg 4915773669609
Calai Enikö Gabriela Germania Bayern Bonndorf im Schwarzwald 49 1514 3486869
Sorin Dana Germania Bayern Munchen 4915129568332
Sebastian Lav Germania Bayern Munchen 4915752960220
Popa Cristian Germania Bayern Munchen 49 172 5218419
George Niculescu Germania Bayern Nürnberg 40723611974
Calin Marcos Germania Bayern Regensburg 4915171120007
Hans Maier Germania Bayern Straubing 40754562399
Vancea Viorica Germania Bayern Wemding 4915231829893
Cosmin Ciocoiu Germania Berlin Berlin 4915739730259
Tofan Nicolaie Germania Berlin Berlin 4915218995523
Ovidiu Martinescu Germania Hamburg Hamburg 4915143406818
Cristian Petru Sitaru Germania Hamburg Schleswig-Holstein 49 178 1396419
Tudose Adi Germania Hessen Driedorf 4915237753483
Xandra Christeafree Germania Hessen Frankfurt 15154897219
         
         
         
Curuia Florin Nicușor Germania Hessen Frankfurt 4915171453281
Nicu Melinte Germania Hessen Frankfurt 4915143391806
Nicolae Mîrleanu Germania Hessen Frankfurt Fulda 491624046101
Petru Nicolae Bratina Germania Hessen Frankfurt am main 491781558750
Dacian Maris Germania Hessen Frankfurt am Main 4915779106848
Nicolae Mârleanu Germania Hessen Fulda 49 162 4046101
Elena Isac Germania Hessen Offenbach am Main 491633618408
Marinica Iordache Germania Hessen Rüsselsheim 49 1521 3237370
Marcel Manolache Germania Hessen Wetzlar 4915171333865
Paul Despi Germania Niedersachen Fürstenau 49 1514 3480146
         
Elisabeta Schröder Germania Niedersachen Hannover 4915777137986
Sorin Petcu Germania Niedersachen Hannover 491795943694
Essler Lucia Germania Nordrhein-Westfallen Dormund 40745288884
Parpala Alexandru Germania Nordrhein-Westfallen Dortmund NRW 49 176 32761963
Postelnicu Daniel Germania Nordrhein-Westfallen Hamm 49 1514 3404596
Daniel Ionutz Amariei Germania Nordrhein-Westfallen Heinsberg 52525 4915163995298
Morosanu Alexandru Germania Nordrhein-Westfallen Krefeld 4915776571225
Solomon Gabriel Germania Rheinland-Pfalz Bad Kreuznach 4915738060443
Mihaela Birsan Germania Sachsen Chemnitz 4917655055028
Angi Catalan Germania Sachsen Leipzig 4915736048918
Ciprian Rosu Germania Thüringen Erfurt 491735910703
Alga Germania     49 173 7469301
Ionuț Germania     49 1516 3625716
Mihaela Germania
Chemnitz 09131 glösaer straße 18
  49 176 57741923
Vacarescu Ludmila Germania Freiburg   49 1516 3911534
Oradean Liviu Germania Fulda Hessen   0759 181 053
Neag Felicia Germania Karlsruhe   49 1517 1510086
Elena Singh Germania
Offenbach am Main
  491633618408
Beoca Ștefan Germania Righeroth   0724 802 95
Dorobat Teodora Grecia     306940024177
Paula Jinga Grecia     306930325206
Claudiu Bulug Irlanda   Dublin 353876120869
Rusu Marian Iulian Irlanda   Cavan 353 89 428 9481
Ichim Nicu Irlanda   Kildare 353 87 691 5522
Tancau Lenuta Italia   Ancota 39 388 424 0718
Tudor Petrică Italia   Bergamo 329 568 0051
Lucreţia Tura Italia   Biella 393407072479
Chechedi Daniel Italia   Bologna 393533237747
Viorel Postolache Italia   Bologna 380 145 2104
Dumitru Silviu Marius Italia   Carseta 39 320 267 7361
Mariana Stangaciu Italia   Castel Volturno - Campania 39 329 037 8447
Enache Radita Italia   Castri di Lecce 39 389 505 3914
Lucian Italia   Cesena - În fața Magazinului Românesc 39 353 303 4589
Surubariu Duta Italia   Civitanova 393496374693
Gălățanu Claudiu Italia   Cossato (Biella) 39 334 977 1548
Istrate Lenuta Italia   Favara 393334868031
Mihai Romica Italia   Ferarra 3271054671
Eugen Tuduriu Italia   Fiano Romano 339 534 7352
Eugen Tuduriu Italia   Filacciano 339 534 7352
Chira Ion Italia   Firenze 340 571 3609
Elena Italia   Firenze 39 327 873 8288
Salaru Relu Italia   Florenta 39 329 742 8435
Agafia Hristofor Italia   Gaeta 3204675760
Silvia Italia   Genova 39 393 558 0593
Budu Catalin Italia   Genova - Magazin Românesc 39 349 514 2748
Calangiu Marius Cristinel Italia   Imola 3883629317
Marius Calangiu Italia   Imola 388 362 9317
Mihai Ion Italia   Lamezia 393881875674
Iulian Blidaru Italia   Lodi 329 764 0023
Marioara Ungureanu Italia   Massa Carrara 393291931453
Petru Botez Italia   Milano 393892999914
Spinu Ileana Italia   MILANO 39 327 568 2736
Maria Panaite Italia   Milano 39 338 282 3387
Cătălin Italia   Milano 40 327 798 1083
Ana Olari Italia   Modena 389 963 2482
Bondar Vasile Italia   Modena - Via Frncesco Petrarca nr3/A Mirandola cod 41037 39 328 661 2711
Liliana Italia   Molfetta (Bari) 39 328 544 8214
Eugen Tuduriu Italia   Monterotondo 393533663503
Mioara Mocanu Italia   Monterotondo 393349854172
Eugen Tuduriu Italia   Nazzaro 393533663503
Miculita Marcel Italia   Olbia 393273472997
Mariana Nuber, Cristian Nuber Italia   Palermo 388 488 1998
388 908 2925
Tita Radu Italia   Pavia 393883614891
Adrian Florin Nistor Italia   Perugia 393533663503
Alin Butnaru Italia   Pisa 389 608 4341
Lucu Alin Italia   Pordenone 3459777507
Tutuianu Gheorghe Italia   Provincia Asti 39 373 335 4873
Victoria Grosu Vremeș, Ionel Filimon Italia   Roma 329 027 5062
328 148 1645
Dana Italia   Roma 39 333 239 2873
Familia Brezan Italia   Roma 39 389 890 4785
Maria Nechita Italia   Roma 393533651068
Nicu Sandu Gabriel Italia   Sardegna 353 329 9641
Nelu Coman Italia   Siena 334 266 2324
Nicu Turcu Italia   Terni 320 354 0280
Ramona Lovin Italia   Terracina 328 919 5338
Maria Dumbrăveanu Italia   Tivoi 329 083 6571
Ioan Negoiță Italia   Tivoli 3423892870
Gabriela Italia   Tivoli 39 327 798 1083
Olteanu Iuliana Italia   Torino 393292967769
Chiva Dorina Italia   Torino 393932738000
Neluta Ioana Italia   Toscana 3881988263
Dragoș Chivu Italia   Trento 329 342 2011
Tanţa Marin Italia   Udine 393294370831
Elena Jilavu Italia   Udine 393272836094
Marius Maranda Italia   Valletri 39 333 336 4557
Karol Italia   Venezia 329 118 1182
Mariana Petre Italia   Vercelli 393384872655
Riglea Ana Italia     39 380 124 3204
Ioana Scînteie Italia     393512750440
Olga Barbu Italia     39320 5311068
Silviena Enache Italia     39327349578
Contolovu Penelovi Italia     393273233744
Lilian Cocolos  Italia   Grosseto 329 588 0907
Ionuț Iliuc  Italia   Napoli 328 909 6421
Darius Barna  Italia   Tor Bella Monaca 351 275 0440
Florin Moisei.  Italia   Torino 389 141 9519
Iuliana Curelea Italia   Crotone 329 421 3978
Tamara Cocirla. Italia   Genova 329 639 2440
Elena Gheorghiu Italia   Lucca 329 007 6884
Luminița Italia   Ascoli Piceno 388 106 5846
Alin Lucut Italia    Udine. 345 977 7507
Gabriel Alexandrescu Italia     +39 328 566 4461
Vasile Popa Norvegia     40720144592

 

Mihai St Olanda   Amsterdam 31644324062

 

Mândru Marius Vasile Portugalia Montijo   +351 920 516 679
Dima Gutu Republica Moldova   Chișinău 37378174047
Maria Arvinte Republica Moldova   Chișinău - Grădina Publică Ștefan cel Mare și Sfânt, Aleea Clasicilor lângă bustul lui Mihai Eminescu 37379110494
Vera Tolstenco Republica Moldova   Ialoveni 37360149233
Constantin Plesca Republica Moldova   Strășeni 37368367101
Veronica Pascal Republica Moldova   Ialoveni 37369341740
Valentin Tapes Republica Moldova   Ialoveni - Ruseștii Noi 373 693 69 981
Marius Cojocaru Spania   Argsmasilla de alba 34642250582
Nuty Curtasu Spania   Castellon 34642746058
Stefan Paturnă Spania   Barcelona 34642127304
Calin Silaghi Spania   Benicarlo, Castellón 34687132375
Botoaga Nicu Spania   Castellon 34642008921
Sorin-Alexandru Diaconu Spania   Castellón de la Plana 34693785651
Cristea Gheorghe Spania   Castellón de la Plana 34642908317
Marius Calin Spania   Cordoba 34602649330
Juan Naty Spania   Galicia 34616722317
Mirela Jurca Spania   Gijon. Oviedo Asturias 34642369874
Bogdan Gavrila Spania   Girona, Fornels de la selva 34643197047
Parasca Razvan Spania   Huesca 34637378670
Vasile Dinu Spania   Ibiza 34642575000
Tanase Dajbog Spania   Logronio 34643448789
Filip Paul Spania   Lugo 34642488632
Adrian Brighinaru Spania   Madrid 34642058401
Craciun Gheorghe Spania   Madrid 34642780616
Hutan Gabriel Octavian Spania   Madrid 34643816219
Emanuel Pop Spania   Madrid Nord 34698514638
Vasile Vasile Spania   Malaga, Benalmadena 631744672
Vilceanu Alexandrina Spania   Valencia 34642919321
Julia Alina Aldea Spania   Zaragoza 34652362609
Mario Conda Spania   Zaragoza 34643611860
Banta Emilia Genica Spania   Madrid 34 643 74 33 82
Celianu Lucia Anișoara Spania   Ontinient 34 643 71 62 92
Dumitru Mirel Daniel Spania   PALMA DE MALLORCA 34 666 66 76 37
Iordan Constantin Spania   Manzanares de Ciudad-Real 34 641 16 19 75
Matei Nicolae Spania   Arzúa 34 642 63 84 40
Georgescu Iustin Spania   Tarragona 34 642899742
Vasile Marita Spania   Cordoba 0038.611375892.
Mihalache Ion Spania   Huesca Benabare calle vicente pinies nr 39 1 B 34 672 56 50 49
Mihaila Carmen Mihaela Spania   Logrono - La Rioja 34643044857
George Constantinescu Spania   Santa Eulalia/ Ibiza 34 642 91 25 45
Irina Maran Serbia Uzdin Pancevo   381652112177

 

(lista se updatează cu ultimele locații - dacă aveți nelamuriri sau doriți să vă adăugăm pe lista celor care strâng semnături, sunați-ne la +40733696233)

©2020 - Alianța pentru Unirea Românilor | Strada Traian 168, sector 2, București
Termeni și condiții de confidențialitate | Notă de informare GDPR | Contact